GLASS & CERAMICS / Ceramics / Lockurnor 5475585
nr 547 5585
Lockurnor
Lenght: ()
Kina m lock på träsocklar, höjd: 15-16 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 550
Monday October 20 2008
at 17:53:31
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr